Kiedy w jednym miejscu spotyka się grupa pasjonatów i ludzi pozytywnie zakręconych to coś musi się stać !

W głowach dwóch bliskich sobie spojrzeniem na świat golfowy ludzi narodziła się idea stworzenia tego przedsięwzięcia o zasięgu ogólnopolskim.

Instruktorzygolfa.pl – to grupa Instruktorów Polskiego Związku Golfa stowarzyszona we wspólnym działaniu na rzecz promowania  sportu na świecie jakim jest GOLF

instrgolfa pl team

Nasze działania skierowane są głównie na przyciągnięcie do uprawiania tego sportu wszystkich tych osób które ze względu na obiegową opinię o nim do tej pory się w nim nie pojawili. Zajmujemy się instruktarzem golfowym, organizacją programów szkoleniowych, obozów treningowych w Polsce i za granicą. – mówi Piotr Gwoździński Instruktor Polskiego Związku Golfa

Współpracujemy z klubami golfowymi w kwestii organizacji szkoleń i programów dla początkujących i zaawansowanych golfistów, mamy nadzieję na stworzenie stałych programów stymulujących rozwój golfa w Polsce . W naszej grupie znajdują się instruktorzy którzy już dziś z powodzeniem wdrożyli w życie kilka ciekawych autorskich zajęć między innymi dla kobiet i młodzieży szkolnej oraz Golf Dla Wszystkich czyli jak zrobić pierwszy krok.

Mamy wsparcie doświadczonych ludzi związanych z golfem od lat, jednym z nich jest Krzysztof Czupryna którego środowisku golfowemu nie trzeba szczególnie przedstawiać, autor wielu ciekawych artykułów, książek i video lekcji które serdecznie polecamy.

 Tak więc bez względu na to w którym miejscu Polski zaczęliście lub dopiero zaczniecie swoją przygodę z golfem, będziemy gotowi wam towarzyszyć.

pg ipg mail footer 2

You may also like

Comments are closed.