Trackman – co świadczy o wyjątkowości tego radaru oraz czy Trackman jest tylko dla profesjonalistów, opowiada Thomas Bosko manager Trackmana na Polskę.

Czy Trackam to sprzęt tylko dla profesjonalistów?

TrackMan to system używany przez wszystkich graczy. TrackMan oferuje wiele funkcji, z których mogą korzystać profesjonalni gracze lub amatorzy. Informacje otrzymane przez Trackmana są bardzo łatwe do odczytania i wyraźnie komunikowane. Jest bardzo łatwy w konfiguracji od momentu otwarcia pudełka.

Co stanowi o wyjątkowości TrackMana

TrackMan jest niezwykle prosty w użyciu z telefonu lub tabletu. Oferuje analizę swingu dla opcji outdoor i indoor oraz Virtual Golf. W naszej bibliotece mamy ponad 40 pól golfowych, w których do 8 graczy może grać razem w tym samym czasie z technologią której zaufało większość najlepszych graczy na świecie.

Czy amator kupując TrackMana poradzi sobie z jego obsługą czy tez musi przejść cykl szkoleń ( jeżeli tak to ile szkoleń jak długo trwają jaka cena gdzie są organizowane)

Trackman zapewnia szkolenia dla każdego klienta. Oferujemy  zrozumienie wszystkich aspektów TrackMana i jak go używać. Szkolenie trwa zwykle około 3 godzin, ale nasi menedżerowie są zawsze dostępni do szkoleń uzupełniających.

trackman golfg 15

trackman golfguru urządzenie

Czy Trackman to „tylko”analizator swingu czy również można go wykorzystać jako domowy symulator gry w golfa ( jakie są pola? jak to wygląda?)

Obie funkcje są dostępne w TrackManie. Wszystkie aspekty swingu mogą być analizowane zarówno na driving range, jak i indoor na symulatorze. Driver, irony, wedge i putter mogą być analizowane. TrackMan oferuje również gry virtualne na symulatorze. Mamy  dostępne dwa driving range i ponad 40 pól golfowych.

Czym rożni się wersja indoor i outdoor?

Nie ma różnicy w TrackMan pomiędzy indoor i outdoor. TrackMan działa w ten sam sposób w obu przypadkach. Oba mają analizę swing i wirtualny symulator golfa.

trackman golfg 11

trackman golfguru-analiza

Wymień 3 najważniejsze cechy Trackmana dla użytku amatorskiego

– porównanie ich swingu z profesjonalistami i wyraźna analiza swingu

– tworzenie raportów do dzielenia się z trenerami nawet wtedy, gdy trenujesz samodzielnie

– łatwa konfiguracja i użyteczność z telefonem komórkowym lub tabletem

trackman golfuru wizualizacja pola

TrackMan został stworzony w 2003 roku przez golfistów Klausa  i Mortena Eldrupa-Jorgensena oraz inżyniera radaru Fredrika Tuxena.

TrackMan to urządzenie wykorzystujące radar dopplerowski do monitorowania zachowania się piłki golfowej. Jest ustawiony za golfistą i ma mniej więcej rozmiar laptopa. Z każdym zamachem mierzy każdy aspekt ruchu kija, trajektorię piłki i jej lądowanie. Jest wyposażony w kamerę wideo, dzięki czemu golfiści mogą obserwować siebie, patrząc na informacje o ich swingu. Użytkownicy mogą porównywać swoje dane z zawodowymi golfistami lub innymi osobami o podobnych umiejętnościach. Po raz pierwszy użyto go podczas PGA Tour w 2006 roku. Nadawcy telewizyjni wykorzystują go także do wyświetlania grafiki na ekranie, takiej jak trajektoria piłki, gdy golfista uderza swój strzał

You may also like

1 Comment

  1. Mam takie pytanie.
    Trackman wykazuje nieprawidlowy parametr swingu np.kat ataku, path itp.
    Co wtedy ? Tj co wtedy Trackman radzi ?

Comments are closed.